Český záložník Slovanu Liberec v zápase 3. predkola Európskej ligy strelil v jednom zo svojich prvých štartov za klub nádherný gól. Ten pomohol klubu k dôležitému víťazstvu.

[sociallocker]Prebiehala 11. minúta zápasu Admira – Liberec a český klub prehrával 1:0. To sa zmenilo po nádherných nožničkách, ktoré vystrihol Egon Vuch. V druhom polčase pridal ešte jeden gól a vďaka nemu vyhral Liberec 1:2 a výrazne sa priblížil postupu do play-off o Európsku ligu, ktorej hlavnú časť si zahral klub aj v minulej sezóne.

25-ročný futbalista Egon Vuch začal svoju kariéru v Teplicích, odtiaľ pred rokom prestúpil do Plzne, kde sa neuchytil a na jar odohral za Liberec pár zápasov v rámci hosťovania. Teraz už je kmeňovým hráčom Liberca … a ako sa zdá, platným.

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube[/sociallocker]