Premiér Igor Matovič a expremiér Peter Pellegrini sa naposledy stretli zoči-voči pri parlamentných voľbách. Pred mimoriadnou reláciou televízie Markíza však na seba narazili v zákulisí. Žiadne vrúcne zvítanie sa však nekonalo!

Nie je žiadnym tajomstvom, že strana OĽaNO a Smer-SD nie sú práve priateľské tábory a ich predstavitelia si pravidelne posielajú štipľavé odkazy. Peter Pellegrini a súčasný premiér Igor Matovič sa tak naposledy stretli počas parlamentných volieb. Najnovšie ale páni na seba narazili v Mimoriadnej relácií televízie Markíza.

Obidvaja dorazili do televízie v predstihu a po bezpečnostných a hygienických opatreniach sa tak po prvýkrát od volieb stretli v salóniku. Mnohí tak s napätím očakávali, ako prebehne pozdrav či zvítanie vysokopostavených politikov.

Na veľké prekvapenie však ani Matovič, ani Pellegrini nevyšiel s iniciatívou k vzájomnému kontaktu. Keďže v miestnosti začínali pribúdať aj ďalší hostia, politici sa privítaniu, pozdravom či nebodaj rozhovorom úplne vyhli a navzájom sa obišli. Nuž, aj také sú situácie a vzťahy v politike. Len nedávno pritom Fico poslal tvrdé slová Matovičovej vláde potom, ako poslanec Blaha nateraz definitívne skončil s funkciami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<