10. Farma s hospodárom Martinom ľahším o 26 kg: TOTO je jeho jedálniček od Farmárky Evičky!

Dátum:

Hospodára Martina Bagára poznáme vďaka reality šou Farma, pričom sa stal stabilným členom tohto úspešného projektu. Farmári, ktorí prichádzajú na statok po prvýkrát, sa vždy tešia na usmiateho muža s poriadne veľkým bruchom, ktorý svižne vystúpi z traktora. To už však v najnovšej sérií Farmy neuvidíme, keďže nadbytočné kilogramy, ktoré Martina trápili, sú takmer preč.

Martin sa v priebehu dlhých rokov, kedy sa venoval už desiatkam farmárov, takmer vôbec nezmenil. Sám priznal, že ,,ľúbi papať“, no zrejme sa mu začalo ozývať zdravie. Bagár si totiž evidentne povedal dosť a začal chudnúť. Pomocnú ruku mu pritom podala farmárka Eva Zelníková, ktorá súťažila v deviatej sérií reality šou.

Sympatická blondínka navrhla hospodárovi prísny jedálniček a on ho striktne dodržuje. Sám sa označuje za poslušného žiaka, a tým rozhodne je. V momente, kedy začal chudnúť, mal 129,6 kg a dnes sa môže pýšiť váhou 103,5 kg. Zatiaľ sa mu podarilo schudnúť úžasných 26 kg, no milovník zvierat by chcel dosiahnuť cieľovú váhu 96 kg, a tak má pred sebou ešte kopec driny.

A ako sa mu podarilo zhodiť nadbytočné kilogramy? ,,Nejem zemiaky, chlieb, cestoviny, sladkosti. Niekedy som ale taký hladný, že by som zjedol aj klince,“ s úsmevom priznal Martin pre cas.sk. Je teda zrejmé, že Evin jedálniček pozostáva z kuracieho mäsa, rýb a zeleniny. Je však otázne, či sa v prípade hospodára neprejaví jojo efekt, keď bude chcieť z prísnej diéty trochu povoliť

Martin Bagár pred premenou

Martin Bagár po premene

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook, Instagram

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...