Fanúšikovia tanečnej šou Let’s Dance sa neraz zmienili, že by v ďalšom ročníku radi videli tancovať víťazov všetkých sérii. Môže sa táto predstava stať v budúcnosti realitou?

9. séria Let’s Dance je za nami a jej priaznivcom neostáva nič iné, iba čakať, či sa obľúbená tanečná šou vráti na obrazovky aj o rok. A slová marketingového riaditeľa televízie Markíza Michala Boreca naznačujú, že výhliadky sú viac než priaznivé.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michal Borec (@majklborek)

,,Ak všetko dobre pôjde, tak budeme mať snahu o to, aby sme ho mohli opäť vysielať,” prezradil pre web Markiza.sk Borec, ktorý je z priebehu a úspechu tohtoročného projektu viac než nadšený. Avšak je možné, že sa v jubilejnej desiatke proti sebe postavia víťazi tanečného parketu uplynulých ročníkov? Diváci by si totiž boj najlepších z najlepších radi pozreli.

,,Teoreticky to možné, samozrejme, je. Ale my máme 11 párov, to znamená, že ja si osobne myslím, že by sme mali mať aspoň 11 ročníkov, aby sme 11 tých kráľov a kráľovien mohli angažovať a urobiť taký all star,” uviedol Borec, ktorý teda pripustil, že to najhviezdnejšie obsadenie by mohlo prísť v 11. sérii.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial