V posledných dňoch rieši odporný prípad zneužívania mladistvých čínska polícia. Malú školáčku tam celé dva roky znásilňoval pracovník školskej ostrahy, s ktorým dievčatko teraz čaká dieťa!

Lele, jedenásťročná školáčka, je momentálne v piatom mesiaci tehotenstva. Na otrasné zistenie prišla jej matka po tom, čo dievčatko odviedla k lekárovi, nakoľko sa necítilo dobre. Po tom, ako testy preukázali tehotenstvo maloletej, matka okamžite kontaktovala políciu.

Vyšlo najavo, že za týmto nechutným činom stojí päťdesiatročný pracovník školskej ostrahy, pričom rodina dievčatka o ničom ani len netušila. Všetko sa údajne začalo pred dvomi rokmi, kedy ju odtiahol z ihriska a znásilnil na schodoch, čo ešte niekoľkokrát zopakoval. V posledných dvoch rokoch si na triednej premiantke Lele všimli jedinú zmenu – začala byť veľmi tichá.

Pracovníka ochranky polícia zatkla, na čo sa k činu údajne priznal. Polícia sa prípadom aj naďalej zaoberá, kým rodina dievčatku zariaďuje potrat v pokročilom štádiu tehotenstva.

Zdroj: blesk.cz | Foto: pixabay.com (ilustračné)