K hroznému incidentu, po ktorom skončilo v kóme len 12-ročné dievča, došlo počas dovolenky rodiny v Turecku. Práve tu sa odohrala v bazéne strašná scéna, ktorú sa snažil odvrátiť nešťastný otec Alice.

Len 12-ročná Alica z Ruska sa vybrala spolu s rodinou na vytúženú dovolenku do tureckého Bodrumu. Obyčajný príjemný deň v hotelovom bazéne sa ale razom zmenil na peklo. Ruka dievčaťa totiž uviazla v bazénovom čerpadle na niekoľko minút aj napriek tomu, že personál čerpadlo okamžite vypol.

Vydesenému dievčaťu pribehol okamžite na pomoc otec, ktorý všetko videl, spolu s ďalšími šiestimi hosťami. Keď Alicu konečne vyslobodili, mala na ruke stále kus čerpadla. Čo však bolo ešte horšie, zlyhávalo jej srdce, no záchranári ju úspešne oživili. V nemocnici ju museli oživovať ešte ďalšie štyri razy a teraz sa dievča, bohužiaľ, nachádza v kóme.

Doktori opisujú jej stav ako vážny a podľa ich slov utrpela Alica zásadné poškodenie mozgu a iných orgánov. „Jej otec ju videl pod vodou zakliesnenú. Chcel ju vyslobodiť, no jej ruka bola silno zaseknutá v čerpadle. Zavolal na pomoc a ostatní hostia pribehli. Napokon Alicu vyslobodili s kusom čerpadla na ruke,“ opisuje chvíle hrôzy podľa denníka TheSun smutná mama. Nateraz sa nevie, ako sa bude stav mladého dievčaťa vyvíjať ďalej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Pixabay