Hororový zážitok prežil len 12-ročný chlapec. Ten si chcel s kamarátom zaskákať na nevinnej trampolíne, keď sa v sekunde zábava zmenila na strach o život. Odpojená pružina totiž odrazu skončila v tele chlapca!

Len 12-ročný Jamie Quinlan z anglického mesta Louth sa vybral v sobotu s rodičmi na návštevu k rodine svojho kamaráta. Školák sa spolu s priateľom odišli hrať na trampolínu, kde si chceli spoločne zaskákať. Keď sa ale záhradou ozval výkrik, vystrašený otec Ian sa rozbehol na dvor.

Svojho syna uvidel ležať v bolestiach na zemi. Podľa informácii britského Independent sa z trampolíny uvoľnila pružina, ktorá veľkou rýchlosťou letela na Jamieho a zabodla sa v jeho chrbte. “Bolo strašné, čo sa stalo a naozaj ma to vystrašilo. Chcem, aby ľudia vedeli o tom, aké môžu byť trampolíny nebezpečné. Pružina vyletela z trampolíny ako guľka. Keby trafila Jamieho kdekoľvek inde, do hlavy alebo hrdla, mohli sme ho stratiť,” desí sa otec.

Chlapec sa po privezení do nemocnice držal statočne, hoci mal v tej chvíli veľký strach: “Bol som veľmi nervózny. Trvalo im desať minút, kým dostali tú pružinu z môjho chrbta. Doktori hovorili, že nikdy o niečom takom nepočuli. Občas mám pocit, že mám pružinu stále v chrbte, ale začínam silnieť. Som rád, že to nedopadlo horšie,” dodáva spokojne Jamie, ktorý mohol pri zábave prísť o život.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: independent.co.uk │ Foto: YouTube/SWNS TV, Twitter