Ak ste uplynulú sobotu večer nemali čas pozerať šou Česko Slovensko má talent, dobre si zapamätajte meno Margaréta Ondrejková. O tejto mladej speváčke totiž ešte rozhodne budete počuť, minimálne vo finále súťaže, nakoľko je prvou účinkujúcou, ktorej sa tento rok podarilo získať zlatý bzučiak!

Šou Česko Slovensko má talent je plná zaujímavých a nadaných súťažiacich, z ktorých však majú šancu postúpiť len tí najlepší. Prvý, skutočne výnimočný talent v tomto ročníku ukázala Margaréta Ondrejková z Čachtíc, ktorá prišla pred porotu, aby si splnila svoj sen a zaspievala. 15-ročná teenagerka si vybrala ťažkú skladbu od svetovo uznávanej hviezdy Demi Lovato, ktorej sa zhostila so skutočnou cťou.

Za svoj výkon si napokon vyslúžila standing ovation a mimoriadne pozitívne hodnotenie poroty, ktoré zavŕšil obávaný kat Jaro Slávik. „Opakujem stále ako mantru jednu vec. Mladí ľudia nepatria do zábavného priemyslu, lebo ich to môže zomlieť. V tom nezrelom veku zo základnej školy skočiť rovnými nohami hneď do veľkého sveta s veľkými kontraktami, môže im to naozaj ublížiť. A zároveň hovorím posledné dva roky jednu vec: nevyskúšaš- nevieš. Preto by som chcel vyskúšať posunúť ťa do veľkého svetu zábavného priemyslu, lebo tam patríš. Ideš do finále!“ prekvapil Jaro a následne stlačil zlatý buzzer.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ