Antonia Lopez (16) napísala na sociálnu svieť žiadosť o pomoc. Nikto v tej chvíli však netušil, aká hrôza sa za ňou skrýva.

„Kto mi urobí láskavosť a má auto?“ objavilo sa na profile 16-ročnej Antonie Lopez v piatok 30. septembra o 3.40 ráno. O polhodinu neskôr sa k ich domu prihnala záchranka.

Podľa zistenia polície Antonia porodila dcéru v noci vo vlastnej izbe a následne urobila niečo nepochopiteľné. Vyhodila ju z okna izby z druhého poschodia! Potom sa svojho činu zľakla a povedala o tom matke. Tá sa vyšla pred dom pozrieť na dieťa a zavolala záchranku. Dievčatko však následky pádu neprežilo.

Sused tvrdí, že sa v tú noc zobudil na príšerný krik od susedov. Keď sa pozrel von z okna, videl dve ženy a záchranára, ako držia dieťa a kráčajú k sanitke. Jedna z nich hystericky nariekala.

16-ročnú matku taktiež odviezla záchranka na vyšetrenia. Polícia bude vyšetrovať Antoniu ako dospelú.

Tento čin šokoval nielen celú spoločnosť, ale aj vlastnú rodinu. Starý otec Antonie povedal, že ani len netušil, že jeho vnučka je tehotná. Nemohol tomu uveriť.

Čo viedlo 16-ročné dievča k takémuto činu, môžeme len hádať. Možno spanikárila. Je naozaj veľké nešťastie, že nenašla iný spôsob, ako svoju situáciu riešiť.

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: facebook.com