Šoubiz 17-ročná dcéra Borisa Kollára odhodila oblečenie: Fotky z vane hore bez!

17-ročná dcéra Borisa Kollára odhodila oblečenie: Fotky z vane hore bez!

Multiotecko Boris Kollár je známy predovšetkým ako podnikateľ a politik, avšak do povedomia verejnosti sa dostal aj ako otec desiatich detí, ktoré má s deviatimi rôznymi ženami. A ako sa zdá, tie skutočne rastú do krásy!

Čas plynie ako voda a práve to si zrejme uvedomuje aj politik a podnikateľ Boris Kollár (53). Jeho 17-ročná dcéra Alexandra, ktorú má s právničkou Stankou Horňákovou, totiž rastie ako z vody, pričom dnes je z nej už takmer dospelá žena. Saška sa okrem školy a typických teenagerských radostí neustále venuje i aktívnej jazde na koni, pričom by chcela ísť na majstrovstvá Európy v parkúre.

Mladá kráska, ktorá tesne pred letnými prázdninami vstúpi do dospelosti, robí pravidelne spoločenské garde svojmu otcovi, ktorý na ňu môže byť hrdý. Je tomu len zopár dní, čo politik zverejnil na sociálnej sieti snímku zo svojich stredoškolských čias, pričom najnovšie fotky jeho dcéry sú úplne iného kalibru. Kým totiž Boris ukázal svoje husté vlasy na lyžiarskom výcviku, Saška zas nechala zvedavé oči fanúšikov nakuknúť priamo za dvere kúpeľne.

Divoké fotky Borisovej dcéry Sašky môžete vidieť >>>TU<<< a >>>TU<<<

Foto: Instagram/KollarBoris, ahornakova

Exit mobile version