Nerozvážnosť a nezodpovednosť spôsobili mladému tínedžerovi poriadne problémy, keď sa rozhodol sadnúť si za volant pod vplyvom alkoholu. V obci Streženice spôsobil dopravnú nehodu, pri ktorej následne zasahovala polícia z Považskej Bystrice.

V uplynulých hodinách boli policajti vyslaní k nehode, ktorú spôsobil len 18-ročný vodič vozidla Seat Leon. Nakoľko sa podľa všetkého dostatočne nevenoval vedeniu vozidla, nesledoval situáciu v cestnej premávke a navyše bol pod vplyvom alkoholu, krátko pred treťou hodinou ráno spôsobil nešťastie. Podľa všetkého prednou časťou auta narazil do betónovej zábrany, následne do plynového potrubia a kovového zábradlia, pričom ostal stáť na odstavnej ploche mimo cesty.

“Krátko po nehode bola s vodičom vykonaná dychová skúška, ktorá skončila s výsledkom 1,35 promile alkoholu. Držiteľom vodičského oprávnenia je pritom len pol roka. Škoda, ktorú pri nehode spôsobil bola predbežne odhadnutá na 1.600 €,” uviedla k prípadu hovorkyňa Katarína Kuzmová s tým, že mladík bol obvinený z prečinu Ohrozenie pod vplyvom návykovej látky. Je viac ako isté, že za volant si istý čas nebude môcť sadnúť, pričom následky svojho nerozvážneho konania sa s ním budú vliecť už celý život.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol