Domáce talentové súťaže sú plné jedinečných umelcov, ktorí rok čo rok prekvapujú nielen porotu, ale aj nadšených televíznych divákov. Kým už onedlho sa na obrazovky vráti obľúbená Superstar, JOJ-ka odvysiela ďalšiu sériu sou Česko Slovensko má Talent, kde vyletela hviezda aj úspešnej speváčky Diany Kalashovej.

Hudobníčka Diana Kalashová má síce iba 19 rokov, no za svoj život toho stihla už skutočne veľa. Ako 8-ročné dievčatko sa preslávila v šou Česko Slovensko má talent, kde sa prebojovala až do finále a porota i médiá ju označovali za najväčší detský objav. V roku 2019 sa Diana postavila pred kamery opäť, kde už ako mladá slečna bojovala o priazeň porotcov v súťaži The Voice Česko Slovensko, pričom bojovala pod taktovkou rapera Kaliho a skončila tesne pred bránami finále.

Ani to však mladú krásku neodradilo a v hudbe pokračuje aj po skončení v televíznych šou. Momentálne má ale Diana celkom nové povinnosti, nakoľko sa z nej len pred pár hodinami stala právoplatná manželka! Zábery zo svadby mladej speváčky zverejnila na svojom Instagrame jej kolegyňa Monika Bagárová, ktorej údajný rozchod s Makhmudom Muradovom bol len nedávno prepieraný vo všetkých médiách. Mladomanželom srdečne blahoželáme!

Diana v šou Česko Slovensko má talent

Diana ako nevesta

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/dianakalashova, bagarovamonika, YouTube