2-ročný Hugo svojím talentom odrovnal porotu i divákov: Úžasný výkon!

Dátum:

Talentové súťaže sú obľúbené ako u nás, tak aj v zahraničí. Pred porotu sa tak môže postaviť skutočne ktokoľvek bez ohľadu na pohlavie či vek. Z tohto dôvodu sa mohol predviesť aj 2-ročný Hugo, ktorý sa na pódium dostal v náručí otca.

V našich končinách mnohí poznajú šou Česko Slovensko má talent, pričom Španielsko má vlastnú verziu, ktorá je medzi divákmi mimoriadne obľúbená. Známe osobnosti v porote tak dostali možnosť vidieť mnohých talentovaných ľudí, ale i súťažiacich, ktorí svojimi zručnosťami, žiaľ, nevynikali.

Iba 2-ročný chlapec Hugo Tambor im však vyrazil dych. Keď sa objavil na pódiu v náručí otca, nastalo ticho a mnohí sa na seba pozerali so zvedavosťou. Šikovný chlapček však zobral do rúk paličky a začal bubnovať. Každému hneď bolo jasné, že má úžasný hudobný sluch a rytmus.

Hugo svojím nevinným pohľadom a rytmickým cítením očaril každého v miestnosti. Dokonca sa porota jednohlasne rozhodla, že stlačí zlatý bzučiak, v dôsledku čoho sa dostal malý bubeník priamo do finále. Rodičia sú na neho právom hrdí a plánujú ho v jeho záľube naďalej podporovať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto | Video: YouTube/Got Talent Global

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...

ZOMREL slávny skladateľ veľkých hitov: TOTO zahlásil moderátor RTVS!

Len pred pár hodinami zarmútila fanúšikov smutná správa. Do...

ZLÉ správy pre Lipšica: Najvyšší súd rozhodol, že porušil…!

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa minulý rok obul do...

Matovič spôsobil štrajk miest a obcí: Môžu zatvoriť škôlky, školy a..!

Balík pomoci pre rodiny bol pred pár hodinami schválený...