Život vie byť skutočne nepredvídateľný, pričom aj mimoriadne šťastné obdobie sa dokáže v okamihu zmeniť na neprekonateľnú bolesť. Svoje o tom vie aj rodina 27-ročnej Sophie, ktorá skonala len pár dní potom, čo sa jej podarilo prekonať rakovinu prsníka.

Ako uviedol magazín People, Sophie Allen sa liečila na rakovinové ochorenie v druhom štádiu. Po chemoterapii, dvojitej mastektomii, odstránení lymfatických uzlín a ožarovaní sa jej napokon podarilo nad ťažkou skúškou zvíťaziť, no radosť mladej ženy netrvala dlho. Aj keď bola odhodlaná žiť naplno a tešiť sa z každého nového dňa, jej plány prekazila len pár dní po vyliečení sa nešťastná tragédia.

Keď Sophie prechádzala s kamarátkou cez križovatku, na ceste ich zrazil nezodpovedný vodič vozidla BMW, ktorý dokonca ušiel z miesta nehody! Kým obeť utrpela poranenie hlavy a bola na mieste mŕtva, jej priateľka skončila s otrasom mozgu. „Ten človek zavraždil moju kamarátku priamo uprostred dňa v najobľúbenejšej časti Chicaga,“ povedala Nahiomy ohľadom nehody, pri ktorej zomrela Sophie. Tá mala na september 2023 naplánovanú svadbu so snúbencom, za ktorým sa po vyliečení z rakoviny presťahovala do Orlanda.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: People.com Foto: FB/S.A., N.A.