Potom, čo Daniela Nízlová zo sesterského dua Twiins porodila začiatkom januára roztomilú dcérku Lindu, si užíva materskú dovolenku po boku svojho partnera Stanislava Lobotku. Aj napriek tomu, že speváčky na istý čas spoločnú kariéru odložili bokom, v súkromí sú jedna druhej neustále oporou.

Najkrajšie dvojičky domáceho šoubiznisu pôsobili na slovenskej hudobnej scéne bok po boku viac ako dvadsať rokov. Kým Veronika si momentálne prechádza rozvodom s manželom Tomášom Krupom, Daniela si užíva materské povinnosti okolo čerstvo pokrstenej dcéry Lindy. Speváčky sa síce nateraz rozhodli pre ukončenie spoločnej kariéry, no v súkromí spoločne trávia všetok voľný čas.

Aj napriek tomu, že čerstvá mamička s rodinou momentálne žije v Taliansku, väzby 34-ročných hudobníčok sú pevnejšie než akákoľvek diaľka. Práve to dokázali aj najnovšou fotografiou, na ktorej sa ukázali celé štyri generácie žien z ich rodiny, pričom si boli oblečené v outfitoch s rovnakou podtlačou. „Toto je vzácna fotografia, 4 generácie žien našej rodiny. Už by sa patrilo mať aj nejakého syna, aby to tí naši chlapi s nami nejak zvládli,“ napísala Daniela k snímke. Žeby tým naznačovala, že je opäť tehotná alebo len túži po ďalšom dieťatku? Nechajme sa prekvapiť!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/danielatwiins, twiinsmusic