Je obyčajné, a predsa tak výnimočné. Aj keď by sme mohli donekonečna polemizovať, či bolo na svete skôr kura alebo vajce, žiadna sliepka nemá vo svete toľko obdivovateľov, ako práve toto vajíčko.

Kým ženy i muži z celého sveta premýšľajú, akú jedinečnú snímku by zavesili na sociálne siete, aby ňou v obdive predbehli všetky známe osobnosti a influencerov, doposiaľ neznámy profil ich všetkých zvalcoval. Najúspešnejšou fotografiou v histórii sociálnej siete Instagram sa stal totiž záber obyčajného vajíčka, ktorý doposiaľ získal neuveriteľných 46 miliónov lajkov.

„Poďme spolu vytvoriť svetový rekord a vytvorme najobľúbenejší príspevok na Instagrame. Prekonajme súčasný svetový rekord Kylie Jenner (18 miliónov)!“ vyzýval 4. januára autor príspevku. Nevedno síce, kto stojí za predmetným profilom, no anonym si momentálne hovorí vajíčkový gang. Nech je ako chce, Kardashianku, Selenu Gomez či Ronalda, ktorí sú hviezdami Instagramu, zvalcoval jedinou fotkou, ktorá zbúrala internet. Na nováčika slušné, nemyslíte?

Doposiaľ TOP snímka Instagramu s 18,5 mil. lajkov

Aktuálne najlajkovanejšia snímka Instagramu

Zdroj: Instagram/world_record_egg, kyliejenner