Matka piatich detí sa po dlhom čase postavila na váhu, pričom s hrôzou zistila, že váži takmer 200 kilogramov. Práve tento moment sa stal pre mladú bacuľku veľkým budíčkom, nakoľko túžila vidieť svoje deti vyrastať a byť im oporou. Hrozilo však, že jej telo každú chvíľu skolabuje. Nastal tak čas na zmenu!

38-ročná Noelle sa ako dieťa venovala gymnastike, neustále športovala a jej jedálniček pozostával hlavne zo zeleniny. Pravidelne si odriekala od úst, aby bola vo fit forme. Postupne však prestala cvičiť a začala si vychutnávať jedlo, ktoré mala dlhé roky zakázané. Prejedanie sa tak stalo jej každodennou rutinou.

Päťnásobná matka sa tak vyjedla až na takmer 200 kilogramov, čo ju vydesilo k smrti. Zo dňa na deň zmenila stravovanie a opäť sa vrátila k cvičeniu. V priebehu 14 mesiacov sa jej podarilo schudnúť úžasnú polovicu vlastnej váhy. Zo svojho úspechu bola nadšená až do momentu, keď sa pozrela do zrkadla alebo si chcela obliecť niečo priliehavejšie.

Dôvodom bola ovísajúca koža na takmer celom tele. Tmavovláska si ju tak musela nechať chirurgicky odstrániť. Išlo o nesmerne náročný a hlavne bolestivý zákrok. Aj keď to nemusí byť najpríjemnejší pohľad, Noelle sa rozhodla svoju zmenu zverejniť na sociálnej sieti. Sama priznáva, že to bola ťažká cesta, no stála za to. Dnes je šťastná a nadváhu jej pripomínajú už iba staré fotografie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zábery s ovisnou kožou a následnou operáciou si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Instagram/transforming_noelle, Facebook/Transforming Noelle