Iba 5-ročné dievčatko sa začalo cítiť zle, pričom jej rodičia sa domnievali, že je to zrejme z jedla. Nič však nepodceňovali a dcérku zobrali na pohotovosť. Vyšetrenia lekárov však preukázali čosi iné, omnoho vážnejšie. Diagnóza šokovala aj samotných lekárov, keďže sa vyskytuje predovšetkým u omnoho starších pacientov.

Rodičia Sarah a Dwayne Smithovci vždy túžili po veľkej rodine, čo sa im aj splnilo. Spoločne vychovávajú šesť detí, no diagnóza jednej z ich dcérok im prevrátila život naruby. Iba 5-ročnej Lucy totiž diagnostikovali veľmi vzácny a agresívny typ mozgového nádoru, ktorý sa nachádza v dôležitej časti mozgu. Práve tá totiž kontroluje ľudské funkcie.

Najhoršou správou však bol fakt, že nádor sa nedá operovať a ožarovanie by pomohlo iba dočasne. Lucy však podstúpila operáciu, kde sa lekári snažili aspoň odstrániť tekutinu, ktorá jej tlačila na mozog. Podľa prognózy ostáva dievčatku iba šesť mesiacov života. Momentálne sa nachádza v kruhu rodiny, pričom jej otec nechal prácu a stará sa výhradne o svoju milovanú princeznú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk  |  Foto: gofundme.com, YouTube