Sú tomu takmer štyri roky, čo si drvivú väčšinu žien z celého sveta absolútne podmanila erotická trilógia “50 Shades…” Príbeh o temperamentnom Christianovi, ktorý podľahol čaru submisívnej Anastasie Steel, sa stal doslova trhákom a ako sa zdá, vďaka slovenským celebritám pokračuje ďalej.

50 odtieňov sivej, 50 odtieňov temnoty a 50 odtieňov slobody! Trilógia z pera E.L. James sa stala knižným trhákom ešte v roku 2011, kedy sa dostala na pulty kníhkupectiev, pričom plátna kín ovládla o štyri roky neskôr. Aj keď dnes už všetci vedia, že príbeh intímnosťami nabitej dvojice, ktorá vystrelila Jamieho Dornana a Dakotu Johnson do výšin, skončil svadbou, teraz pokračuje v slovenskom znení.

Do Anastasie Steel sa totiž prevtelila moderátorka Farmy X a príležitostná herečka Eva Evelyn Kramerová, po boku ktorej sa ako Christian Grey ukázal herec a komik Števo Martinovič. Vtipom nabité video hlása posolstvo ohľadom separovania plastov aj partnerov, pričom medzi fanúšikmi umelcov zožalo mimoriadne pozitívne reakcie. Ako sa totiž zdá, táto dvojica vie, ako odzbrojiť divákov humorom!

Zdroj | Foto: Instgaram/evelynfresh, deviantart.com