Je to iba pár dní, čo sa vyriešil prípad nezvestnej Madeleine McCannovej, ktorú pred 13 rokmi uniesol násilník a pedofil Christian B. Vyšetrovatelia sú presvedčení, že dievčatko už nie je medzi živými. Obrovský prelom nastal aj v prípade 8-ročného dievčatka Kelly Ann Prosser, avšak, žiaľ, aj jej príbeh končí tragicky.

Kelly Ann Prosser bola unesená 20. septembra 1982, keď sa vracala zo školy v americkom štáte Ohio, pričom sa tak, ako v prípade nezvestnej Maddie, začalo celoplošné pátranie po 8-ročnom dievčatku. O dva dni neskôr našli jej telo v kukuričnom poli a výsledky pitvy preukázali, že bola zbitá, zneužitá a následne zaškrtená.

Zdrvení rodičia chceli odpovede, ktoré sa im však nedostali takmer 38 rokov. Prelom nastal v marci tohto roku, keď sa začala prípadu venovať televízia CNN, a taktiež pomohla DNA vraha, ktorá bola zozbieraná vyšetrovateľmi v deň, kedy sa našlo telo.

Vrahom Kelly je podľa polície Harold Warren Jarrel, ktorý je už po smrti. V roku 1977 bol odsúdený za únos iného 8-ročného dievčatka, pričom bol v januári 1982 prepustený. Spojitosť s vraždou školáčky bola potvrdená vzorkou DNA od žijúcich príbuzných pedofila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: edition.cnn.com  |  Foto: Twitter