Umenie ako také sa vo svete neustále vyvíja, pričom hudba nie je žiadnou výnimkou. Kým na Slovensku je momentálne množstvo interpretov pre deti, v minulosti sme boli zvyknutí na detské hviezdy ako Michaela Paštéková, Petra Jurinová, Martin Madej, Twiins, či dokonca Darinka Rolincová. Čo sa však stane, keď speváci zo základných škôl stratia zábrany a miesto skladieb o zvieratkách či láske k mame spievajú o Gucci kabelkách natriasajúc sa pri drahých autách?

V zahraničí nič neobvyklé, na Slovensku rarita. Iba pred pár hodinami sa začalo sociálnymi sieťami šíriť video malého dievčatka, ktoré si hovorí Lil ASH, pričom kontroverzným vystupovaním rozvírilo vody internetu. Údajne 8-ročná raperka zdieľala na YouTube svoj prvý singel Najmladšia, ktorý okamžite získal stovky rozporuplných reakcii. „My už dávno nezbierame Barbienky, všetky raperky schovám do Gucci kabelky,“ tvrdí sebavedomá raperka, ktorej text napísal Sak10denz.

V jednoduchom videoklipe nechýbajú okrem drahého auta, „drsných“ výrazov tváre či značkového oblečenia ani bankovky. Vzorom malej školáčky je podľa všetkého americká raperka Cardi B, o ktorej sa zmieňuje nielen v texte, ale aj odkazom na spoluprácu s Pepsi. „Ostatné raperky mi chcú ukradnúť môj svet. Moje meno bude všade kam sa pozrieš,” neháva predpovedať svoju hudobnú budúcnosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube