Keď sa Dominika Mirgová zúčastnila v roku 2007 tretej série šou Česko Slovensko hľadá Superstar, jej vyhliadky na úspešnú spevácku dráhu boli viac než priaznivé. V danom období si ju pod krídla zobral nemenej úspešný kolega z prvej série Miro Jaroš, ktorý jej napísal množstvo nezabudnuteľných hitov.

25-ročná speváčka z Trnavy však po niekoľkých rokoch ukončila spoluprácu s momentálne najobľúbenejším detským pesničkárom a rozhodla sa ísť vlastnou cestou. Skladby z pera Jaroša vymenila za autorské a manažment si vytvorila zo svojich najbližších.

Aj keď sa zdalo, že Dominika a Miro sa rozišli len v tom najlepšom, môžeme polemizovať, že opak je pravdou. Ako totiž speváčka s odstupom času priznala, obľúbený autor ju pripravil o dlho profilovaný kanál na sociálnej sieti YouTube: „Kanál, ktorý som mala a ktorý mal vyše 80 000 odoberateľov, už, žiaľ, nie je môj (síce sa na ňom nachádza pár mojich videoklipov). Nedal sa nijak získať, keďže ho zakladal Miro. Keď sme skončili spoluprácu, tak si ho nechal a premenoval,“ priznáva s trpkosťou speváčka.

Napriek tomu, že Dominika prišla týmto krokom doslova o všetkých fanúšikov, flintu do žita rozhodne nehádže. Naopak, svoju „armádu“ vyzýva, aby ju začali sledovať cez nový kanál: „Nevadí, my sme sa nevzdali a spoločne s Peťom sme vytvorili nový YouTube kanál,“ dodáva kráska o profile, kde má aktuálne niečo cez 22 000 fanúšikov.

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial | Foto: Instagram/luczofcik.photography, YouTube