Ďalšej herečke zo slovenského šoubiznisu zazneli svadobné zvony! Potom, čo sa iba pred pár hodinami oženil v prítomnosti kolegov zo sitcomu Susedia herec a scenárista Andy Kraus, povedala svoje životné áno aj hviezdička zo seriálu Oteckovia, herečka Jana Kovalčíková!

Obľúbený seriál Oteckovia sa vracia na televízne obrazovky už 31. augusta, pričom jedna z herečiek už bude nové epizódy natáčať ako vydatá pani. Podľa všetkého jej totiž práve počas uplynulého víkendu zazvonilil svadobné zvony! Jana Kovalčíková, ktorá v rodinnom projekte TV Markíza stvárňuje právničku Emmu, mala v sobotu 29. augusta povedať svoje životné áno partnerovi, ktorý prevádzkuje arénu na extrémne športy.

Aj keď si mladá herečka svoje súkromie úzkostlivo stráži, informáciu o veselici zverejnila jej priateľka a kolegyňa Natália Puklušová. “Skvelá svadba, Jana!!! Ďakujeme!!!” napísala kučeravá umelkyňa, ktorá pridala snímku s kamarátkou Dominikou Kavaschovou. Svadbe tiež predchádzala divoká rozlúčka so slobodou, o ktorej verejnosť, naopak, upovedomila práve seriálová Sisa. “Ďakujeme za krásne chvíle a tešíme sa na svadbu!” napísala v prvej polovici augusta Dominika. Mladomanželom srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jana ako seriálová nevesta

Foto: IG/oteckovia.markiza, brano.deak