Jeden z najznámejších slovenských hlasov, ktorý môžete poznať aj z televíznych obrazoviek, sa rozhodol potešiť svojich fanúšikov krásnou správou. Počas dovolenky totiž požiadal svoju priateľku o ruku a ona mu s nadšením odpovedala áno!

Michal Domonkos (41), ktorý prepožičal v slovenskom znení hlas Dracovi Malfoyovi z Harryho Pottera, Martymu z Madagaskaru či Ryanovi Atwoodovi zo seriálu O. C. California, sa bude ženiť! V minulom roku si prešiel krušnými chvíľami, keď ho bývalá partnerka, fitnes blogerka Iveta, obvinila z údajného útoku, ktorý mal predchádzať ich búrlivému rozchodu.

Od tej doby sa Michal plne venuje svojej práci, pričom okrem dabingu a účinkovania v Policajných prípadoch pôsobí ako starejší na svadobných ceremoniách. Tentokrát však bude musieť túto úlohu prenechať niekomu inému, pretože sa sám postaví do úlohy ženícha. “Povedala áno. Starejší bude mať svadbu!” napísal k záberu s novou priateľkou zamilovaný Michal a doplnil: “Tento pocit sa nedá opísať. Zo srdca prajem zažiť a vážiť do konca života.” Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/Michaldomonkos