Najznámejší futbalista planéty Cristiano Ronaldo sa stane štvornásobným otcom! Jeho priateľka Georgina Rodriguez, je podľa zahraničných médii v piatom mesiaci tehotenstva. Špekulácie potvrdzuje fotografia, na ktorej je zachytená so zaguľateným bruškom.

Fotografia vznikla minulý mesiac na Korzike, kde párik dovolenkoval. Dvojica spolu randí od novembra minulého roka. Len nedávno obletela svet správa, že Cristiano sa stal otcom dvojičiek, ktoré mu porodila náhradná matka. Podľa portugalskej televíznej stanice SIC, deti mali prísť na svet 8. júna a dostali mená Eva a Mateo.

Cristiano nevyužil “služby” náhradnej matky prvýkrát. V júni 2010 sa stal otcom Cristiana Juniora, ktorého vychováva sám s pomocou svojej matky Dolores v Madride. Cristiano identitu náhradnej matky tají, nikdy neprezradil jej meno a vyjadril sa, že tak nikdy neurobí. Do médií však prenikli informácie, že tento 32-ročný krásavec z Madeiry zaplatil matke svojho syna 10 miliónov libier a Cristiano Junior je v jeho výhradnej starostlivosti.

Futbalová ikona sa k životu syna bez matky vyjadrila v The Jonathan Ross Show. “Mnohé deti nemajú mamičku, mnohé deti nemajú otecka. A Cristiano Junior má otca, neuveriteľného otca, mňa. Keď bude chcieť vedieť pravdu, vždy mu ju poviem, lebo je to môj syn a zaslúži si vedieť pravdu. Ale poviem mu ju až keď to bude chcieť vedieť on, nie preto, že to chcú vedieť iní ľudia”.  Matka dvojičiek má pochádzať z východného pobrežia USA a ani jej identita nie je známa. Zdá sa teda, že po dvoch náhradných matkách Ronaldo konečne našiel ženu, ktorá mu dieťa nielen vynosí, ale bude sa s ním deliť aj o výchovu ich spoločného potomka.

https://www.instagram.com/p/BU9FdeigKno/

https://www.instagram.com/p/BVU0UmIgN02/?taken-by=georginarodriguezofficial

https://www.instagram.com/p/BU1Oo07gEHq/?taken-by=georginarodriguezofficial

https://www.instagram.com/p/BQftPp1FcVT/?taken-by=georginarodriguezofficial

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Instagram