Pokorili všetky možné doterajšie rekordy. Ivan a Fero sa v šou „Moja mama varí lepšie ako tvoja“ stali absolútnymi legendami. V tomto projekte varili neuveriteľných 90-krát.

V piatok Ivan s Ferom varili v jojkárskej šou „Moja mama varí lepšie ako tvoja“ poslednýkrát. Ich rozhodnutie odstúpiť prekvapilo tisíce televíznych divákov a fanúšikov. S varením však vôbec nekončia, ba práve naopak. Teraz sa budú snažiť ľudom ukázať svoje umenie aj naživo v rámci rôznych akcii a festivalov.

Dvojica nedávno sľúbila, že po skončení v šou sa budú snažiť napísať knihu, ktorá by zhrnula všetky parádne recepty. A tak sa aj čoskoro stane.

„Kniha bude mať krásny názov 90, ako dopravná značka rýchlosti mimo obce. Nebude tam síce naraz všetkých deväťdesiat receptov, ale bude mať viac častí, aby sa dala kúpiť za lacný peniaz. Recepty budú presne postupovať podľa toho, ako sme ich varili v Mojej mame. Dáme tam aj nejaké príbehy a fotky,“ prezradil Ivan pre JOJku s tým, že všetkých 90 receptov by bol príliš veľký náklad. Predstavuje si, že každá z knižiek bude obsahovať približne 20 receptov.

Zdroj: TV JOJ | Foto: Instagram