Tehotenstvo herečky Petry Vajdovej (33) potešilo všetkých jej fanúšikov. S manželom Martinom Hrnčiříkom (43) sa prvého bábätka už nevedia dočkať, pričom sa rozhodli vyzradiť, či to bude chlapček alebo dievčatko.

Petra Vajdová zažíva konečne šťastné obdobie a potom, čo sa prevalila jej tajná svadba s kamionistom Martinom, potvrdila dvojica aj tehotenstvo herečky. Petra si nové krásne obdobie užíva, pričom sa ju podarilo zachytiť pri prehliadke u lekára, na ktorú ju svedomito sprevádzal partner Martin.

Hrdličky sa už stihli presťahovať aj do nového hniezdočka, ktoré sa nachádza pri Bratislave, len 280 metrov od rodičovského domu herečky. Vajdová si mala dokonca podľa zdrojov z okolia dvojice zmeniť aj priezvisko, ktoré mieni v budúcnosti používať. Po špekuláciách sa konečne rozhodol prehovoriť aj samotný ženích, ktorý prerozprával príbeh ich lásky od zoznámenia v liečebni až po rozprávkovú svadbu.

Podľa najnovších informácii Nového času by mala Petra priviesť na svet bábätko už v máji a aj to mohlo byť dôvodom, prečo sa zamilovanci so svadbou poponáhľali ešte koncom roka 2018. Svetlo sveta už ale uzrelo aj tajomstvo, či sa herečke narodí synček alebo dcérka. Martin totiž hrdo potvrdil, že do rodinky by mal pribudnúť chlapček. Dvojici blahoželáme!

Petra by mala porodiť už v máji
Martin prezradil, že do rodinky pribudne chlapček

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, TV Markíza