Len pre pár dňami sa známemu americkému hercovi dostala obrovská pocta, keď na chodníku slávy odhalil svoju žiarivú hviezdu a po tejto udalosti opäť jeho rodinka zapĺňa stránky časopisov. Slávni rodičia totižto konečne prezradili meno svojej druhej ratolesti.

[sociallocker]Ubehlo už sedem dní, kedy sa 40-ročnému hercovi podarilo dostať svoje meno na známy Hollywoodsky chodník slávy, na ktorom sú mená rôznych populárnych ľudí. Počas tejto príležitosti nemohli po jeho boku chýbať ani jeho tri najdôležitejšie dievčatá. Krásna manželka Blake Lively spolu s oboma dcérkami zavítala podporiť svoju milovanú polovičku.

Ryan Reynolds

Pred objektívy fotografov sa bez problémov postavila celá štvorčlenná rodinka a väčšinu pozornosti si uchmatla ich prvorodená dcéra James. Známa prominentná dvojica po prvýkrát priniesla do spoločnosti ukázať aj ich druhorodené dievčatko. V tom čase celý svet ešte nevedel, aké meno jej dvojica vybrala, ale teraz je tomu už inak. Potomok, ktorý sa narodil 30. septembra, dostal meno Ines.

Ryan Reynolds a Blake Lively s deťmi James a Ines

Foto: Instagram, depositphotos.com | Zdroj: usmagazine.com
[/sociallocker]