Monika Beňová (51) patrí už roky na slovenskú politickú scénu a dodnes sa angažuje za stranu Smer, hoci jej pôsobnosť sa presunula do Bruselu. Rozvedená politička však pred niekoľkými minútami spôsobila fanúšikom absolútny šok, keď priznala, že je opäť tehotná!

Po Erike Judínyovej, ktorá sa stala mamičkou tesne pred 50-kou, prišiel ešte väčší šok. Monika Beňová je vo svojich 52 rokoch tehotná! S exkluzívnou informáciou prišiel denník Pluska, pričom Beňovej sa darilo svoje sladké tajomstvo tajiť pred verejnosťou až šesť mesiacov. K jej 30-ročnému synovi Martinovi z prvého vzťahu tak o pár mesiacov pribudne dievčatko.

Chceli by sme sa podeliť s tými z vás, ktorí nám to prajete, o našu nesmiernu radosť a šťastie z očakávaného rozšírenia našej rodinky. Čakáme dieťatko, dcérku, som v 6. mesiaci a cítim sa naozaj fantasticky. Tehotenstvo považujem za veľmi krásne a šťastné, a zároveň veľmi osobné a intímne obdobie v živote ženy. Aj preto sme si to chceli užívať čo najdlhšie bez pozornosti médií,” napísala politička a poďakovala za gratulácie. Zároveň dodala, že jej obdobie karantény dobre padlo a počas prvých mesiacov nemusela riešiť stres s letiskom a cestovanie do Bruselu, takže zatiaľ všetko prebieha bez problémov.

A kto bude ten šťastný otecko? Podľa informácií denníka je ním mladý advokát Ľubomír Klčo (36), s ktorým sa Beňová pozná už dlhé roky a v roku 2014 jej dokonca pripravoval župnú volebnú kampaň. Už pri rozvode s Fedorom Flašíkom sa špekulovalo, že práve mladík stojí za krachom ich vzťahu, no politička akékoľvek zblíženie odmietala. Niekoľkokrát sa ich v minulosti podarilo zachytiť spoločne v podniku či v kine a raz dokonca ráno načapali Beňovú vychádzať z jeho bytu, foto >>> TU <<<.

Mladý advokát má na krku aj škandál, keď sa prevalilo, že práve on si spolu s ďalšími nakúpil pozemky pod bratislavským obchvatom a štát ich musel v oblasti pod diaľnicou D4 a rýchlostnou cestou R7 kúpiť za oveľa drahšie. Za vyvlastnenie pozemkov vtedy získal 2,5 milióna eur: “Špekulanti (najmä Marek Noga, Ľubomír Klčo, Ivan Bachár či Boris Tonkovič) veľa pozemkov kúpili za 0,60-0,80 €/m2 tesne predtým, ako ich NDS vykúpila za 30 €. Keby NDS kupovala pozemky ako ornú pôdu, o ktorú väčšinou pod diaľnicami ide, vyšiel by nákup na iba 4 mil. €,” píše sa na stránke Taliansko-Slovenskej obchodnej komory so slovami, že informácie o trase obchvatu zrejme unikli z Ministerstva hospodárstva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk, Facebook/Monika Beňová, camit.sk │ Foto: Facebook/Monika Beňová