Obľúbená speváčka Celeste Buckingham, ktorá patrí k najväčším hudobným talentom novej generácie, žiari šťastím. Po jej boku sa totiž začal objavovať mimoriadne sympatický Aleš Mlatilík, ktorý je síce od interpretky a autorky medzinárodných hitov starší, no o to viac sa k nej hodí. 

Celeste Buckingham patrí ku krásnym ženám, ktoré si viac než svoju konfekčnú veľkosť všímajú duševnú pohodu a vnútorný pocit šťastia. Niet preto divu, že slovenská speváčka so zahraničnými koreňmi momentálne doslova žiari po boku partnera Aleša. Hviezda pódii bola však napriek tomu už neraz hodnotená práve pre svoje krivky, pričom je stále ženou s krásnou primeranou postavou.

Napriek tomu sa opäť našiel jeden špekulant, ktorý Celeste neodsúdil len za kilá “navyše”, ale aj výzor či počet partnerov v posteli. “Celeste, na svoje roky vyzeráš omnoho staršie, tak vyžito. Koľko si ty už mala chlapov v posteli? Asi to bude viacciferné číslo, že mám pravdu. Mala by si schudnúť. Ten starší priateľ ti pristane. Nevyzerá pri tebe o moc staršie. Inak ste pekný pár. Už sa usaď. Pekný deň,” znelo v odkaze od “fanúšika”.

Nemiestny komentár, ktorý u obdivovateľov speváčky vyvolal mimoriadne vášne, okomentovala aj samotná Buckingham. Tá sa bez okolkov vyjadrila ku každej jednej vete, pričom zdôraznila množstvo myšlienok, v ktorých jej dali za pravdu nielen ženy, ale aj muži. Toto si jednoducho musíte vypočuť!

Reakcia Celeste

https://streamable.com/tpxuf

Zdroj: Instagram/CelBuckingham