Kým na obrazovkách Markízy po dobu piatich sérii triumfovala zábavná šou Tvoja tvár znie povedome, TV JOJ prišla v jesennej sezóne s novým televíznym programom. Relácia Zlatá maska sľubovala jedinečnú zábavu s inkognito celebritami, avšak divákov na Slovensku ani v Čechách, žiaľ, celkom neoslovila.

TV JOJ a Prima vsadili v novej sezóne na juhokórejský zábavný formát Zlatá maska, ktorý žne v zahraničí mimoriadne úspechy. Ako sa však zdá, u nás sa s priazňou publika relácia celkom nestretla. Tucet verejne známych osobností sa v šou prezlieklo od hlavy po päty do extravagantných kostýmov, pričom je práve na štvorčlennej porote, aby uhádla, kto z Česka alebo Slovenska sa ukrýva pod maskami.

Kým prvá epizóda šou divákov ešte vcelku zaujala, druhú časť relácie si pustila už iba polovica z nich. Vďaka rýchlo padajúcemu ratingu došla po troch odvysielaných večeroch česká Prima s rozhodnutím, že Zlatú masku sťahuje z hlavného vysielacieho času a od 4. októbra bude vysielaná o 21:25. Mimoriadna kritika zo strany divákov a výrazný prepad sledovanosti dohnali podľa portálu Blesk.cz televíziu k rozhodnutiu, že šou bude nahradená jedným zo seriálov Einstein alebo Polda. Ako sa k situácii postaví slovenská JOJ-ka doposiaľ nevedno.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Blesk.cz | Foto: FB/Zlatá Maska