Keď sa v roku 1990 objavil na televíznych obrazovkách vianočný film Sám doma, chlapček s anjelskym výzorom pobláznil ľudí po celom svete. Dnes si bez príjemnej rodinnej komédie mnohí nedokážu predstaviť Vianoce, avšak čo sa stalo s nezbedným Kevinom, ktorý dokázal odrovnať dvoch zlodejov?

Dnes 38-ročný Macaulay Culkin, ktorý bol v 90. rokoch doslova fenoménom, sa ešte prednedávnom boril v poriadnom bahne. Nezbedník s anjelskou tvárou sa stal ešte v detstve nechutným nástrojom svojich chamtivých rodičov, ktorí si mienili hviezdne honoráre z filmov Sám doma uchmatnúť výhradne pre seba. Kit a Patricia sa po dlhodobých peripetiách rozhádali a po rozvode zveril súd ,,zvyšok” zárobkov do rúk 12-ročného Macaulaya, ktorý sa rozhodol pre herecký dôchodok.

Útly blondiak bol v rokoch 1998 – 2002 ženatý s hereckou kolegyňou Rachel Miner, pričom ešte počas rozvodu prepadol hlbokým očiam herečky Mily Kunis. S tou tvoril pár dlhých 9 rokov, avšak napokon nadobro podľahol alkoholu a drogám, čo sa nepekne podpísalo i na jeho zovňajšku. “Kevin McCallister” dnes tvorí pár s bývalou hviezdou Disney Channel, Brendou Song, živí ako DJ v New Yorku, a taktiež občas vystupuje so svojou kapelou The Pizza Underground.

Aj keď sa mnohí obávali o jeho budúcnosť, Macaulay sa iba pred pár dňami objavil na odovzdávaní cien American Music Awards, kde vyzeral skutočne výborne. Po turbulentnom životnom období, ktoré trvalo takmer dve desaťročia, vyzerá snáď najlepšie za posledných x rokov.

Macaulay Culkin prednedávnom

“Kevin” dnes

Foto: Twitter