V januári uplynulého roka odštartovala TV Markíza v spolupráci s českou Novou prvý ročník adrenalínovej reality šou Survivor, kde sa okrem nadšencov dobrodružstva predstavili aj celebritní súťažiaci. Kto odíde bojovať o prežitie a finančnú výhru na ostrov tentokrát?

Reality šou Survivor je jednou z najobľúbenejších, no zároveň najnáročnejších televíznych súťaží sveta, pričom už onedlho sa začne natáčať druhá československá séria. Ako uviedla Markíza, od 25. januára ju budú mať možnosť diváci sledovať exkluzívne iba na platforme Voyo. Kým doposiaľ boli predstavení predovšetkým českí účastníci šou, odhalené bolo aj meno prvého Slováka, ktorý bude v Dominikánskej republike bojovať o finančnú výhru.

Tým nie je nik iný ako Filip Jánoš, víťaz reality šou Farma 14, ktorý priznal aj určité obavy „Veľa sa teším, ale čím viac sa to blíži, tým viac sa bojím. Hladu sa napríklad ani veľmi nebojím, ale zistil som, že tam nebude záchod alebo si nebudem mať kde umyť zuby,“ prezradil pre Markízu YouTuber z Bratislavy, ktorý len nedávno ukončil svoj pobyt na statku. A podľa výkonov, ktoré podal v duelovej aréne, sa súperi skutočne majú čoho obávať!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: IG/fifqo, farma.markiza