Je tomu iba pár dní, čo sa na Bratislavských módnych dňoch zúčastnili okrem mnohých tvárí slovenského šoubiznisu aj sestry Buckinghamové. Celeste a Carmel prišli podporiť domácich návrhárov, pričom sa obe ukázali v outfitoch, vďaka ktorým patrili k najzaujímavejším dámam prehliadky.

Povedzme si úprimne, ktorá žena je dokonalá a ktorá si môže bez hanby povedať, že sa pýši ukážkovou postavou bez akejkoľvek chybičky krásy? Podporu primitívnemu ,,ideálu”, ktorý vznikol nevedno kedy a nevedno kde, tentokrát podporil aj portál Wanda.sk, rozoberajúc telesné nedostatky medzinárodne uznávanej speváčky Celeste Buckingham (23).

“Speváčka Celeste Buckingham mala naozaj nádherné šaty, ktorými konkurovala viacerým dámam na Bratislavských módnych dňoch. Bohužiaľ, podarilo sa jej ukázať časť tela, ktorú asi nechcela a všetkým predviedla nepríjemnú celulitídovú nôžku. Nuž, občas sa zadarí. Aj keď je krásna, možno by mala začať viac cvičiť. Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie celebrity, ktoré bojujú s nechutnou celulitídou,” píše sa v článku, ktorý primitívnym spôsobom napísala autorka “Sima”.

Hlúpe slová nenechali chladnou ani samotnú Celeste, ktorá si však zachovala viac ženskosti, nadhľadu a úcty než predmetná redaktorka.

“Chcela. Teda, nemala som to v pláne, ale keď už sú vidieť moje takzvané “nedostatky”, tak aspoň k fotkám niečo poviem aj ja. Keď som mala 17, bojovala som s anorexiou. Keď som túto psychickú chorobu konečne prekonala, tak som sa presťahovala do Ameriky a pribrala nemálo kíl. Keď som sa rozchádzala s mojím bývalým priateľom Matejom, tak som sa dlhšie trápila po rozchode a opäť som schudla. Počas natáčania filmu Bajkeři som kvôli hereckéj role schudla 16 kíl. Tento rok som opať pribrala vďaka plnému pracovnému rozvrhu. A nič by som nezmenila. Celý môj životný pribeh je zapisaný na mojom tele. Vačšina žien má strie alebo cellulitídu, ale nie sú to podľa mňa nedostatky. Je to súčasťou môjho ozajstného ‘ja’. Je to moja genetika, že sa mi neustále mení moje telo a ak mám byť veľmi uprimná, už nie som ženou, ktorá túži po fyzickej dokonalosti, ale tužím po tom, aby som bola dobrým človekom a aby sme si zmenili vnímanie žien. Dokonalá žena pre mňa je každá žena, ktorá sa snaži byť lepšia každý den. Vďaka takýmto člankom, ako práve tento, sa ženy neustále boja, či sú dostatočne krásne, mladé baby prestanú jesť, aby vyzerali štíhlejšie, mladí chlapi si v hlave vytvoria umelú predstavu, ako má ich budúca priateľka vyzerať, ženy sa súdia navzájom a závidia chudšej, dokonalejšej babe, lebo zo všetkých strán sa to očakáva. Ale ja som sa už rozhodla. Ja nechcem byť dokonalá. Chcem byť autentická. Chcem byť sama sebou a získať rešpekt a obdiv nie za to, že mám perfektnú postavu. Ale za svoju osobnosť. A to sa vo fitku alebo u lekárky na procedurách nedá kupiť,” napísala speváčka na svoj Instagram, kde získala zo strany fanúšikov mimoriadnu podporu.

Nechceme polemizovať, nakoľko vieme, že ani my nemáme vždy správne pohľady na veci, avšak v tomto prípade musíme dať za pravdu jednoznačne Celeste. Či už má niekto kilo navyše alebo nie, absolútne nezáleží na tom, ako človek vyzerá. Základom je, aby ste sa vo svojej koži cítili dobre vy sama bez ohľadu na to, čo si o tom myslí nejaká Sima, Andrea, Katka, Zuzka, Mirka. Či sa už prebudíte do daždivého rána alebo dňa zaliateho slnkom, vedzte, že ste krásna presne taká, aká ste a NIKOHO MYLNÝ názor vás nikdy nemôže presvedčiť o opaku! Celeste, si skvelá!

Zdroj: Wanda.sk, Instagram