Začiatkom roka 2020 absolútne zaskočila fanúšikov obľúbenej českej kapely informácia, že ukončuje spoločné pôsobenie na hudobnej scéne. Dôvodom mal byť frontman a spevák Vít Starý, ktorý aktuálne podľa všetkého prišiel o časť nohy. Tú mu totiž museli zdravotníci amputovať!

V januári 2020 zažili fanúšikovia českej kapely Mandrage absolútny šok, keď skupina oznámila zrušenie turné i ukončenie svojho pôsobenia. Ako neskôr vyšlo najavo, problémom mal byť predovšetkým spevák Vít, ktorý dlhodobo bojoval s drogovou závislosťou.

S odstupom času sa o 33-ročnom spevákovi opäť hovorí potom, čo sa na verejnosť dostala nečakaná informácia. „Víťovi museli amputovať časť nohy. Je silný diabetik a už to nešlo inak,“ prezradil dobre informovaný zdroj pre Sedmičku. Správa bola napokon potvrdená aj portálu Expres.cz: „Po Plzni sa hovorí, že mu vzali nohu kvôli cukrovke, ale určite tomu nepomohla Víťova divoká minulosť.“

Mladík, ktorý kedysi lámal srdcia dievčat v Čechách i na Slovensku, už nemá byť v kontakte s nikým z bývalej kapely. Introvertný spevák časom podľahol démonom a potom, čo prepadol z uznávaného hudobníka v tvrdého závisláka, sa zmenil nielen jeho život a kariéra, ale aj výzor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Sedmička.cz, Expres.cz | Foto: IG/mandrageofficial, YouTube