Tomu hovoríme absolútny šok! Len rok po rozprávkovej svadbe farmárky, o ktorej svojho času hovorilo celé Slovensko, je všetkému koniec. Eva Zelníková ohlásila smutnú novinu a čiastočne aj dôvod, pre ktorý jej manželstvo krachlo.

Krásna exfarmárka Eva Zelníková si prešla počas súťaže náročným obdobím odlúčenia od vtedy ešte partnera Matúša. Krátko po skončení Farmy však prišli radostné správy a blondínka povedala svojmu princovi na bielom koni “áno”. Rozprávkovú svadbu videlo celé Slovensko a pomaly sa začalo šepkať o možnom bábätku.

Rok po svadbe začali Eve fanúšikovia blahoželať, no namiesto ďalších zamilovaných fotiek prišla studená sprcha. Eva sa totiž s manželom rozvádza. “Síce mi všetci gratulujete k prvému ročnému výročiu svadby, no ja vám musím oznámiť opak. Žiaľ, na základe zistenia z mojej strany veľmi vážnych určitých skutočností, sa s manželom rozchádzame,” napísala na sociálnej sieti, hoci presne neuviedla, o aké zistenie išlo.

Fanúšikovia sa tak môžu len dohadovať, či za koncom lásky stojí nevera, vyprchanie citov alebo niečo z celkom iného súdka. Krásna farmárka je ale z náhleho rozchodu na dne. “Je toho na mňa v poslednej dobe veľmi veľa… Sú to pre mňa naozaj ťažké chvíle. Som moc smutná a sklamaná. Život je nevyspytateľný a dokáže sa v okamihu otočiť o 180 stupňov,” priznáva Eva, ktorá sa zrejme kvôli vážnej životnej zmene ani nezúčastnila na Dni otvorených dverí televízie Markíza.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/evazelnikova, YouTube/TV Markíza