Uplynulú nedeľu patril hlavný vysielací čas na Markíze šou Česko Slovensko hľadá Superstar, kde súťažiaci prvýkrát vystúpili naživo v priamom prenose. Aj keď bola latka nastavená vysoko už od prvého výkonu, do grandfinále, ktoré sa uskutoční budúci týždeň, mohla postúpiť len polovica z nich.

Finále šou Česko Slovensko hľadá Superstar je tentokrát vysielané v mimoriadne úspornom režime, pričom okrem neprítomnosti divákov prišla produkcia i s ďalšou novinkou. Na televíznych obrazovkách sa totiž nebude odohrávať postupné vypadávanie súťažiacich, ako sme boli doposiaľ zvyknutí, ale zrýchlený proces.

Kým uplynulý týždeň spoznali diváci TOP 10 finalistov, iba pred pár hodinami sa museli zmieriť s tým, že celá polovica z nich v prvom priamom prenose vypadne. Spevákov nezachránili ani fantastické hudobné výkony, ktoré však zvalcovali predovšetkým Martin Schreiner, Dominika Lukešová a Diana Kovaľová. Všetci traja napokon postúpili i do grandfinále, pričom ich doplnili Barbora Piešová a Giovanni Ricci.

Snáď najväčším prekvapením bolo nečakané vypadnutie favorita dievčenských sŕd Timoteja Májskeho, ktorý hlasujúcich nepresvedčil skladbou Myslím, že môže byť od Mariána Čekovského. Šťastie, žiaľ, nemal ani vždy kvalitne spievajúci Michal Šafrata, Júlia Kramárová, Esther Lubadika a Lucie Bikárová, pre ktorých ostáva titul Superstar už len nesplneným snom. Čo myslíte, kto podľa vás získa budúcu nedeľu výhru vo výške 75 000 €?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: markiza