Boris Kollár (54) sa pred časom nechal počuť, že počet jeho detí nemusí byť do budúcna konečný. A zrejme to myslel celkom vážne, pretože len pred pár týždňami sa stal oteckom aj po jedenásty raz! Čerstvou mamičkou je pritom výrazná tmavovláska Mirka z Levíc.

Predseda parlamentu a hnutia Sme rodina sa drží svojho politického sloganu a opäť sa postaral o poriadny rozruch. Ako sa podarilo zistiť denníku Plus JEDEN DEŇ, Boris Kollár, ktorý aktuálne čelí aj škandálu kvôli svojej záverečnej práci, sa stal otcom aj po 11.krát. O tom, že má multiotecko novú známosť, ktorá bola navyše v druhom stave, nikto netušil. Prehovoriť sa ale rozhodla samotná čerstvá mamička, ktorá pochádza z Levíc, foto Mirky >>> TU <<<.

Výrazná tmavovláska Mirka dieťa s Kollárom nemala v pláne, no podľa jej slov sa podarilo. “Môžem len toľko k tomu povedať, že vzťah máme dobrý. Vzťah sa týka viac-menej nášho syna, spolu nie sme. Komunikujeme veľmi dobre, máme korektné vzťahy. Z dieťatka sa obidvaja veľmi tešíme. Nový život je zázrak. V pláne to nebolo, podarilo sa,” prezrádza mama so slovami, že nie je nadšená z toho, že má dieťa s verejne činnou osobou.

Politikov nový prírastok do rodiny je malý Markus, ktorý prišiel na svet 7. mája a obaja tak veľkú novinu tajili skoro dva mesiace. Mirka má navyše doma dve deti z predchádzajúce manželstva, no s náročnou situáciou jej finančne pomohol aj multiotecko, ktorý mamičke dopomohol k luxusnému autíčku Land Rover. “K autu mi, samozrejme, pomohol. To auto sme potrebovali, lebo ja mám menšie a keďže ja mám ešte dve deti, tak to auto sme potrebovali,” dodala na záver. Nám neostáva nič iné, ako zablahoželať Borisovi a očakávať, či sa jeho rodinka rozrastie ešte aj v budúcnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ │ Foto: Instagram/kollarboris