Tak predsa je to PRAVDA! Hoci od skončenia SuperStar obidvaja zapierali a padali len slová ako priateľstvo či spoločné projekty, napokon je všetko inak. Mladý Borkovec priznal vzťah s o 19 rokov staršou speváčkou a porotkyňou, no je tu čosi, čo vás odrovná ešte viac…

Aj v tomto ročníku SuperStar sa napokon zrodila nečakaná láska a ešte prekvapivejšie je, že išlo o mladučkého speváka Petr Borkovca (18) a oveľa staršiu porotkyňu Katku Knechtovú (37). Aj keď sa špekulácie o ich možno mileneckom vzťahu vynárali už počas súťaže a neutíchli dodnes, zdalo sa, že ide predsa len o blízke kamarátstvo a mnohí argumentovali práve obrovským vekovým rozdielom.

Borkovec sa ale po náznakoch na sociálnej sieti, kde si s Katkou pravidelne vymieňali srdiečka a záhadné odkazy, rozhodol prehovoriť o ich netradičnom vzťahu úplne otvorene: “Chodili sme spolu 5 mesiacov. Pred pár dňami sme sa rozišli,“ odrovnáva odpoveďou pre Extra Peter, ktorý zároveň priznal čerstvý rozchod so ženou, ktorá je od neho dvojnásobne staršia. Dvojica sa tak napriek zapieraniu stretávala takmer pol roka a vzťah sa im darilo pred verejnosťou tajiť.

Podľa mladučkého Borkovca je však už všetkému koniec a priznáva, že tento záver tušil od začiatku: “Nie som naivný, bolo mi jasné, že to nebude na celý život,” dodáva s rozvahou. Na otázku, ako sú na tom dnes, odpovedá jasnou rečou: “Teraz už nijako.” Superstarista však na záver priznáva aj to, že ich vzťah s Knechtovou bol po celý čas ako na hojdačke a on sa v ňom celkom nevyznal. Napriek koncu boli ich vzájomné sympatie neodškriepiteľné a ak spolu napriek vekovému rozdielu vydržali päť mesiacov, je otázne, či sa vášniví hudobníci naozaj dokážu rozísť a nedajú sa časom znovu dokopy.

Borkovec a Knechtová spolu tvorili pár päť mesiacov
Pred pár dňami sa však rozišli

Zdroj: extra.cz │ Foto: Instagram, YouTube