Len pred okamihom sa prostredníctvom sociálnych sietí začali šíriť šokujúce informácie, ktoré hovoria o násilí vo vzťahu moderátora TV Markíza a jeho priateľky Ráchel Karnížovej. Podľa slov bývalej účastníčky súťaže Miss Universe ju mal fyzicky napadnúť, pričom zverejnila aj zábery po útoku a prekvapivú hlasovú správu.

Verejnosť len pred pár desiatkami minút absolútne šokovala informácia, podľa ktorej mal moderátor šou Farma X-tra a spevák Tomy Kotty fyzicky ublížiť svojej priateľke. Dvojica pritom nielen na sociálnych sieťach, ale aj v rôznych rozhovoroch prezentovala svoj vzťah ako plný porozumenia a lásky. O to prekvapujúcejšie sú slová krásnej červenovlásky, ktorá najskôr fanúšikom ukázala záber rozbitých dvier od krvi: “Teraz už nebudem ticho, stačilo. Toto mi už nikdy neurobíš!”

S odstupom pár hodín sa Ráchel prihovorila svojim fanúšikom, ktorých ubezpečila, že je v poriadku. “Popravde, neviem ani, ako začať a dlho som rozmýšľala, čo vlastne napíšem,” začala drobná influencerka s tým, že za hlavný problém označila takmer denné užívanie alkoholu. “Extrémne sa to vyhrotilo presne pred mesiacom, keď sme prišli z párty domov, kde bolo všetko v poriadku,” približuje Ráchel s tým, že po chvíli prišiel moderátor k nej, hodil ju do vane, mal ju ťahať za vlasy po celom byte, kopať, fackať a nadávať jej.

Kým červenovláska nespomína vo svojej výpovedi žiadne mená, napokon zverejní komunikáciu >>>s vulgárnou hlasovou správou<<<, z ktorej zreteľne počuť hlas Tomyho Kottyho, pričom následne ukazuje rozhádzaný byt. Ráchel tiež popisuje skutočnosti, ktoré sa udiali, kým k odchodu od násilného partnera vyzýva aj iné ženy. Nakoľko sa tvár TV Markíza doposiaľ k obvineniam nevyjadrila, zatiaľ nevedno, či ide o cielenú kampaň proti domácemu násiliu. Je tomu totiž iba pár dní, čo dvojica fanúšikov nachytala s moderátormi rádia Európa 2, keď si vymysleli niekoľkodňovú kauzu se*uálneho charakteru.

V prípade, že ste sa stali obeťou násilia, neváhajte vyhľadať pomoc! Kontaktovať môžete políciu, prípadne bezplatnú non-stop linku pre ženy zažívajúce násilie na čísle 0800 212 212.

Zábery, ktoré zverejnila Rachel, môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/tomykotty, rachellkka