Reality šou Love Island je plná mladých ľudí, ktorí si pred televíznymi kamerami hľadajú na Kanárskych ostrovoch spriaznenú dušu. Základným pravidlom v partii Čechov a Slovákov je ostať v páre, pričom medzi viacerými z nich sa prehlbujú hlbšie city. Ako sa však zdá, prvý vypadnutý muž si dokázal nájsť partnerku aj mimo vily. A to životnú!

Fotograf Petr Gebauer bol jedným z prvých aktérov reality šou Love Island, ktorý si hľadal v základnej zostave ostrovanov lásku. Aj keď pred kamerami vystriedal viacero partneriek, žiadna z nich k nemu city neprechovávala a po pár týždňoch tak musel šou opustiť. To však televíznemu casanovi neprekážalo, nakoľko sa ukázalo, že doma ho po celý čas čakala Juliana. 

Tá sa spoznala s Petrom krátky čas predtým, ako odišiel do reality šou a ako mu následne priznala, odhodlane na neho čakala. Kým Petr ešte v šou uviedol, že je rozvedený a prvú manželku požiadal o roku po týždni chodenia, inak tomu nebolo ani teraz. Brunetku si totiž vzal za manželku po necelom mesiaci, pričom informácie o zásnubách nechával zahalené pod rúškom tajomstva. Dnes je však z dvojice už manželský pár, kým k výmene svadobných sľubov prišlo len nedávno.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/svatebni_fiore, weddings_by_barbora, voyo.sk, petrgebauer, bereznova.j, streamable.com