Je tomu len zopár minút, čo bola u „kráľovnej“ slovenského Instagramu vykonaná policajná razia v dôsledku údajnej drogovej trestnej činnosti. Zuzana Strausz Plačková bola následne spolu s manželom odvedená v putách, pričom obaja boli umiestnený do separátnych vozidiel.

V pondelok (27. septembra) je horúcou témou dňa zadržanie influencerky a podnikateľky Zuzany Strausz Plačkovej, u ktorej bola vykonaná policajná razia. NAKA zasahovala na viacerých miestach Slovenska, pričom osoby zadržala v Hlohovci či Bratislave. Bývalá účastníčka reality šou Hotel Paradise bola policajtmi prešetrovaná v dome v Miloslavove, kde prehľadávali aj jej motorové vozidlo.

Na mieste bola takmer okamžite aj reportérka Kristína Kövešová, ktorá o udalostiach priamo z akcie informovala fanúšikov prostredníctvom sociálnej siete Instagram. Na záberoch je okrem Plačkovej pri luxusnom automobile s mužmi zákona vidieť aj influencerku s manželom Reném, ako sú v putách usádzaní do policajných automobilov za prítomnosti viacerých zástupcov médii. Ako Zuzana uviedla, ku všetkému sa neskôr vyjadrí na sociálnej sieti. Zadržaných malo byť doposiaľ viac ako 10 ľudí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk, IG/kristinakovesova, queen.plackova, streamable.com