Úspešná podnikateľka a influencerka Zuzana Plačková sa až doposiaľ chválila na sociálnych sieťach biznisom vo viacerych odvetviach a pravidelne zverejňovala informácie o svojich luxusných zárobkoch. O to väčší šok nastal v pondelok ráno, keď si po ňu a jej manžela prišla polícia.

Zuzana Plačková patrí v slovenskom šoubiznise k najznámejším a najlepšie zarábajúcim celebritkám. Podnikateľka a influencerka sa na sociálnych sieťach rada pochválila aj konkrétnymi mastnými sumami, ktoré jej cinkajú na účet. Plačková sa pritom zhostila aj svojej novej úlohy v reality šou Love Island.

Podľa čerstvých informácií portálu JOJ noviny má ale spolu so svojím manželom René Strauszom na krku mimoriadne nepríjemnú záležitosť. V pondelok v skorých ranných hodinách mala dvojicu zadržať polícia priamo v dome v Miloslavove.

Zásah má mať údajne súvislosť s drogovou trestnou činnosťou. Ako dopĺňa portál TVnoviny, influencerka s manželom môžu byť súčasťou skupiny, ktorá dlhodobo obchoduje s drogami. Policajná akcia je rozsiahla a zasahovala na niekoľkých miestach. Hlava údajnej skupiny mala byť zadržaná v Hlohovci spolu s ďalšími piatimi ľuďmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: noviny.sk, tvnoviny.sk │ Foto: IG/queen.plackova