V roku 1996 vznikla v Nitre kapela Desmod, ktorá sa rokmi vypracovala medzi najúspešnejšie hudobné skupiny na Slovensku. Pätica muzikantov má na svojom konte množstvo hitov i albumov, medzi inými aj Kyvadlo, Skupinová terapia či Derylov svet.

Úspešná formácia sa drží na hudobnom vrchole už dlhé roky, avšak ako sa zdá, s uvoľňovaním pandemických opatrení prichádza aj k uvoľňovaniu členov v kapele. Ako totiž uviedla skupina na svojich oficiálnych profiloch na sociálnych sieťach, traja muzikanti zo zoskupenia nečakane odchádzajú.

„Zmeny neobišli ani našu kapelu. Predstavy o jej budúcnosti sa medzi nami začali rozchádzať, a tak sa niektorí členovia (Synči, Duško, Martin) rozhodli kráčať svetom hudby inou cestou. Bolí to, ale rešpektujeme ich rozhodnutie,“ šokovali hudobníci svojich fanúšikov, pričom majú jedno želanie. „Držme si palce, prajme si veľa úspechov a verme, že zo zmien, ktoré sa udiali, sa budeme tešiť nielen my, ale aj ľudia, ktorí majú našu hudbu a naše piesne radi,“ napísali evidentne sklamaní zostávajúci členovia Kuly a bubeník Ján Škorec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/desmod.sk