Slovenská šoubizová scéna je v absolútnom šoku, no aj v obrovskom zármutku. Podľa najnovších informácií zomrel vo veku 69 rokov obľúbený moderátor. Známa televízna tvár mala potvrdené ochorenie Covid-19.

Slovenskom prehrmela v týchto chvíľach nečakane smutná správa. Vo veku 59 rokov zomrel obľúbený moderátor a kulinár Peter Justin Topoľský, pričom tragickú novinu zvestoval Novému Času blízky človek z jeho okolia: “Viem, že bol izolovaný od okolia, pretože mal COVID-19. Milovaná mama musela od neho odísť, aby ju nenakazil,” prezradil detaily.

Stalo sa tak len pár dní po tom, čo zomrel aj známy herec Štefan Kožka. Presná príčina úmrtia moderátora zatiaľ nie je oficiálne známa. Tragická správa sa objavila aj na jeho profile na sociálnej sieti, no následne zmizla.

Peter Justin Topoľský sa pritom koronavírusu obával už v júni, keď prišiel so silným kašľom do nemocnice s podozrením práve na Covid. Vtedy však odišiel s negatívnym výsledkom. Hoci sa neobjavoval na obrazovkách, moderátor si naďalej užíval život a priateľov. Istá stránka, z ktorej si Topoľský vybral rúško, pritom len pred pár dňami moderátorovi zaželala, aby chránilo jeho aj blízkych. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Apropo You, Justin Topolsky (Justin Topolský), Teleráno