Potom, čo sa sympatický krásavec Adam Bardy objavil v markizáckom seriáli Pán profesor, množstvo žien z celého Slovenska zatajilo dych. I keď model v kariére umelca úspešne pokračoval aj rolou doktora v projekte Druhá šanca či na tanečnom parkete v šou Let’s Dance, Adam si predsa len ponechával zadné vrátka.

28-ročný herec a model Adam Bardy zaznamenal u slovenských divákov mimoriadny úspech, pričom okrem šoubiznisovej kariéry neustále vykonával aj inú, pomerne prekvapivú činnosť. Mladý otecko 9-mesačného synčeka Alana je totiž členom čestnej stráže prezidentky Zuzany Čaputovej (49), čo sa však už onedlho zmení!

Ako totiž nedávno uviedol týždenník PLUS 7 DNÍ, Adam má byť vzhľadom na pracovné aktivity pred kamerami natoľko vyťažený, že nedokáže zosúladiť pracovné termíny a užívať si aj mladú rodinku. I keď najkrajší muž Slovenska roku 2014 informáciu o ukončení pracovného pomeru najskôr nepotvrdil, tlačové oddelenie hlavy štátu tak urobilo za neho. “Adam Bardy končí v Čestnej stráži prezidentky SR k 31. 7. 2022. Službu v čestnej stráži ukončil na vlastnú žiadosť,” potvrdili pre Plusku

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska, Plus 7 dní | Foto: IG/adambardy, tvmarkizaofficial