Markíza len pred okamihom potvrdila, že v roku 2023 mieni zaradiť do vysielania nový seriál, ktorého hlavnými predstaviteľmi budú vychádzajúce hviezdy televízie. Tie zažiarili na obrazovkách predovšetkým vďaka šou Let’s Dance, pričom Adam Bardy donedávna stvárňoval jednu z kľúčových postáv seriálu Druhá šanca.

Televízia Markíza už o pár dní spustí novinku Chatári, pričom v zálohe má aj ďalší projekt. Ako je už zrejmé, v príprave je nový romanticko-komediálny seriál, ktorý sa dostane na obrazovky už budúci rok. Hlavnú úlohu pritom získal príťažlivý herec Adam Bardy, kým ten sa ešte donedávna objavoval ako Šimon Bartoš v populárnom hite Druhá šanca, no taktiež skončil na druhom mieste v tanečnej šou Let’s Dance.

Po boku herca sa bude v dennej novinke, ktorej kreatívnou producentkou je Evita Twardzik, objavovať spíkerka, moderátorka a herečka Martina Zábranská. Kráska sa okrem moderátorskeho mikrofónu v Let’s Dance stala súčasťou seriálu Svätý Max, no taktiež sa objavila v rozprávkach Šťastný smoliar či Zakliata jaskyňa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/macazabranska, tvmarkizaofficial