Slovenský spevák Adam Ďurica je momentále už viac ako rok šťastne ženatý s dlhoročnou partnerkou Kristínou, pričom sa im len v novembri minulého roka narodil synček Timko. Napriek tomu spevák aktuálne vydáva nový hit,  ktorý je, paradoxne, o krachujúcom vzťahu.

Po hitoch Mandolína, Holubička či Neľutujem prichádza Adam Ďurica na trh s novou skladbou Dávno si preč, ku ktorej si síce hudbu napísal sám, no o fantastický text sa postaral Stanislav Štepka, riaditeľ a umelecký šéf Radošinského naivného divadla.

„Fungujúci vzťah je pre mňa to najdôležitejšie. Ak to nefunguje, alebo to práve nie je ideálne, neviem sa na nič sústrediť. Neviem ani pracovať. Jednoducho nefungujem. A hlavne vtedy si želám nech si to všetko vyrozprávame a nech to čo najrýchlejšie prejde. Myslím, že to pozná každý z nás. A presne o tom je aj táto skladba,“ porozprával spevák o pozadí vzniku piesne, v ktorej ho na klávesoch sprevádza Marian Čekovský.

Ako Adam priznal, počas natáčania emotívneho videoklipu, kde si po jeho boku zahrala česká herečka Alena Mudrová Kadlecová, bol dokonca chorý. „Jakub mal skvelý nápad s otočenou gravitáciou a celé nakrúcanie ma fakt bavilo. Musím povedať, že výsledok je perfektný. Som veľmi spokojný,“ vyjadril Adam spokojnosť s prácou režiséra Jakuba Mahdala. Žeby sa tu črtal ďalší slovenský megahit?

Video: YouTube | Foto: Instagram/AdamDurica