Markizácka šou Tvoja tvár znie povedome sa pomaly blíži do finále, pričom sa osem súťažiacich každý týždeň mení na slávne osobnosti zo slovenského i svetového šoubiznisu. Diváci sa aj najbližšiu nedeľu môžu tešiť na veľkolepé vystúpenia, no jeden z favoritov sa na pódiu neobjaví!

Televízia Markíza mala počas natáčania šou Tvoja tvár znie povedome veľký problém. Víťaz speváckej súťaže Superstar sa totiž nakazila koronavírusom. Adam Pavlovčin sa tak nemohol zúčastniť semifinálového kola. „Covid som dostal tretíkrát a nečakal som, že budem mať ťažší priebeh ako predtým. Pracovné tempo si v tomto prípade vybralo svoju daň,“ uviedol nešťastný spevák pre cas.sk.

Režisér so štábom tak museli vyriešiť absenciu jedného z favoritov úspešnej šou. Natáčanie sa totiž nedalo posunúť, a taktiež by to nebolo fér voči ostatným účinkujúcim, ktorí sa poctivo pripravovali. Náhradou za 27-ročného umelca sa napokon stane Martin Nikodým, ktorý bol v roku 2019 jedným zo súťažiacich v spomínanej relácii.

Diváci ho na pódiu uvidia ako rapera Veca. Podľa jeho slov si neuvedomil, aký náročný rap je. Aj napriek tomu bol rád, že sa mohol popasovať s novou výzvou. ,,Bolo to tak trochu na poslednú chvíľku, ale bolo potrebné zachrániť situáciu, tak som si povedal, že ako bývalý účinkujúci by som sa mal z takého záskoku tešiť…,“ prezradil obľúbený moderátor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: IG/brancikovac, FB/Tvoja tvár znie povedome