Uplynulú sobotu zasiahla Hollywood smutná správa o úmrtí iba 20-ročného amerického herca Camerona Boyca. Pre mnohých fanúšikov to bol veľký šok, ktorý niesli len veľmi ťažko. Informácia o jeho smrti sa hlboko dotkla aj obľúbeného herca Adama Sandlera, ktorý s ním úzko spolupracoval na filme Dospeláci.

Pehavý herec z Disney Channel sa dostal pod kožu mnohým divákom. Jeho talent a nevinný úsmev si získal aj amerického herca a producenta Adama Sandlera, ktorý je vďaka komédiám obľúbený aj v našich končinách. Informácia, že iba 20-ročný mladík zomrel pri záchvate v spánku, ho hlboko zasiahla.

Cameron si totiž v minulosti zahral rozmaznaného syna Sandlera vo filme ,,Grown Ups“ (Dospeláci), dokonca aj v pokračovaní. Od prvotného natáčania si boli veľmi blízki, pričom boli v pravidelnom kontakte. ,,Bol príliš mladý. Príliš prívetivý. Príliš vtipný. Prosto najmilšie, najtalentovanejšie a najslušnejšie dieťa naokolo. Mal som ho veľmi rád. Tak veľmi sa zaujímal o svoju rodinu. Tak veľmi sa zaujímal o svet. Ďakujem ti, Cameron, za všetko, čo si nám priniesol. Tak veľa ťa ešte čakalo. Všetci máme zlomené srdcia. Myslím na tvoju úžasnú rodinu a vyslovujem im úprimnú sústrasť,“ napísal Adam na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/adamsandler  |  Foto: Instagram/adamsandler, YouTube